Gaz ölçüm cihazları birden fazla kullanım alanını kapsar. İhtiyacın karşılanmasına yönelik üretilmiş olan bu cihazlar, verili ölçüm görevine ve uygulama alanının şartlarına uygun çözümler kazandırır. Kullanım alanları ise yapılan işe ve alınmak istenilen tedbire göre farklılık gösterir. Aşağıda gaz ölçüm cihazlarının ne amaçla kullanıldıkları belirtilmiştir.

Kıyafet Üzeri Konumlandırılan Gaz Ölçüm Cihazları

Kıyafet üzerine konumlandırılmış olan gaz ölçüm cihazları, olası risklere karşı kişiyi uyarır. Özellikle iş kıyafetleri üzerine konumlandırılarak güvenlik tam olarak sağlanmış olur. Yüksek derecede rahatlık kazandıran bu cihazlar çalışanın bulunduğu mekan içerisindeki gaz ölçümünü yaparak olası risk durumunu belirler. Sürekli ölçüm yapılması gereken alanlarda kullanılması uygundur.

Alan Gözetimi Yapan Gaz Ölçüm Cihazları

Alan gözetimi yapan gaz ölçüm cihazları sayesinde birden fazla çalışanın bulunduğu alanlarda güvenlik sağlanmış olur. Sabit bir noktaya konumlandırılan cihazlar, ideal alanı tespit eder ve bu alan içerisindeki gaz miktarını sürekli olarak ölçer. İstikrar sahibi olan bu cihazlar güvenilir oldukları gibi alarm sistemleriyle desteklenerek alan içerisinde gerekli tedbirin alınmasına yardımcı olur.

Gösterilen sonuç sayısı: 26

Online Mağaza

Hemen Ara