ERATAŞ İŞ GÜVENLİĞİ EKİPMANLARI SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

  • Cumhuriyet Mah. Fatih Cad. Mermer Sok. B Blok No: 20 34876 Kartal - ISTANBUL

  • +90 (216) 377 31 31 pbx

  • Faks: 0216 309 95 98

  • info@eratas.com.tr

  • eratas@eratas.com.tr

  • pazarlama@eratas.com.tr

KARAKÖY BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

  • Tersane Cad.Aslan Han 2 / 201 Karaköy / ISTANBUL

  • 0 212 237 67 24

  • server@eratas.com.tr

  • Bölge Müdürü: Server Düzenli

  • 0554 542 55 50

İZMİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

  • Bölge Müdürü: Barış UĞURER

  • 0532 245 93 41

  • baris@eratas.com.tr

MSA Teknik Servis

  • İstanbul: +90 (216) 377 31 31 pbx

  • Ankara: +90 (312) 418 32 35 / 36

  • Çukurova: +90 (324) 32014 96

  • www.msateknikservis.com

İş Sağlığı Uzmanı / Ekonomist / Genel Md. Yrd.

Arzu KUŞÇU

arzukuscu@eratas.com.tr

Fizikçi / Pazarlama ve Satış Md.

Mücahit ORAL

mucahitoral@eratas.com.tr

Çevre Müh. / A Sınıfı İş Güv. Uzm.

Özgür ÇAMALAN

ozgur.c@eratas.com.tr

Satış Şefi

Ayşegül BAYRAM

satis1@eratas.com.tr

Müşteri Temsilcisi

Müjde ÇABUK

pazarlama@eratas.com.tr

Müşteri Temsilcisi

Nedime ULAŞ

satis@eratas.com.tr

Müşteri Temsilcisi

Özlen Engin ŞAN

eratas@eratas.com.tr

Müşteri Temsilcisi

Atakan KONAN

atakan@eratas.com.tr

Müşteri Temsilcisi

Rasim ECE

rasim@eratas.com.tr

 

ANKARA BÖLGESİ TEK YETKİLİ SATICISI

  • GRUP İŞ. GÜVENLİK MALZEMELERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

  • Beykoz Sokak 8 / 1 Kavaklıdere / Ankara

  • 0 312 418 32 35 / 36

  • Faks: 0 312 418 32 76

  • info@grupisguv.com.tr

  • www.grupisguv.com.tr

Müşteri Temsilcisi

Onur TURKER

onur@grupisguv.com.tr

Müşteri Temsilcisi

Nur ALAGÖZ

nur@grupisguv.com.tr

ÇUKUROVA BÖLGESİ TEK YETKİLİ SATICISI

  • İSMER İŞ GÜV. VE SAĞ. İNŞ. TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  • +90 324 32014 96

  • Faks: +90 324 320 14 97

  • info@ismerltd.com.tr

  • www.ismerltd.com.tr

İnşaat Müh. / C Sınıfı İş Güv. Uzm. / Genel Md.

Osman ARSLANER

osman.arslaner@ismerltd.com.tr

Genel Müdür Yardımcısı

Sevil Arslaner

sevil.arslaner@ismerltd.com.tr

Müşteri Temsilcisi

Ayşenur AKDAĞ

aysenur.akdag@ismerltd.com.tr

Müşteri Temsilcisi

Ersin DUMAN

ersin.duman@ismerltd.com.tr

Müşteri Temsilcisi

Yunus KÖSE

yunus.kose@ismerltd.com.tr